Konkurs zakończony: Zwiedzanie Browaru Amber!
Laureaci konkursu
- Michał Ł. 00:00:40 (10 pkt.)
- Małgorzata O. 00:00:36 (10 pkt.)
- Karol M. 00:02:48 (10 pkt.)
- Łukasz Ż. 00:32:13 (10 pkt.)
- Jakub W. 00:00:33 (10 pkt.)
- Piotr T. 00:12:08 (10 pkt.)
- Marcin K. 00:55:56 (8 pkt.)
- Bartłomiej F. 00:01:31 (10 pkt.)
- Jarek P. 03:35:19 (10 pkt.)
- Paweł H. 00:00:51 (10 pkt.)
- Bartosz D. 00:07:39 (10 pkt.)
- Damian W. 00:01:24 (10 pkt.)
O miejscu w rankingu decyduje największa liczba poprawnych odpowiedzi udzielonych w najkrótszym czasie.
W 2 etapie wzięło udział 531 osób.
Klasyfikacja po 2 etapie | Etap 1 | Etap 2 | Suma | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Imię | pkt. | czas | pkt. | czas | pkt. | czas | |
1 | Michał Ł. | 5 | 00:00:27 | 5 | 00:00:13 | 10 | 00:00:40 |
2 | Małgorzata O. | 5 | 00:00:21 | 5 | 00:00:15 | 10 | 00:00:36 |
3 | Karol M. | 5 | 00:02:29 | 5 | 00:00:19 | 10 | 00:02:48 |
4 | Łukasz Ż. | 5 | 00:31:54 | 5 | 00:00:19 | 10 | 00:32:13 |
5 | Jakub W. | 5 | 00:00:13 | 5 | 00:00:20 | 10 | 00:00:33 |
6 | Piotr T. | 5 | 00:11:46 | 5 | 00:00:22 | 10 | 00:12:08 |
7 | Marcin K. | 3 | 00:55:34 | 5 | 00:00:22 | 8 | 00:55:56 |
8 | Bartłomiej F. | 5 | 00:01:09 | 5 | 00:00:22 | 10 | 00:01:31 |
9 | Jarek P. | 5 | 03:34:56 | 5 | 00:00:23 | 10 | 03:35:19 |
10 | Paweł H. | 5 | 00:00:26 | 5 | 00:00:25 | 10 | 00:00:51 |
11 | Bartosz D. | 5 | 00:07:13 | 5 | 00:00:26 | 10 | 00:07:39 |
12 | Damian W. | 5 | 00:00:57 | 5 | 00:00:27 | 10 | 00:01:24 |
13 | Kornel O. | 5 | 00:00:39 | 5 | 00:00:28 | 10 | 00:01:07 |
14 | Paweł M. | 5 | 00:00:28 | 5 | 00:00:29 | 10 | 00:00:57 |
15 | Michał K. | 5 | 00:16:05 | 5 | 00:00:32 | 10 | 00:16:37 |
16 | Marta K. | 5 | 00:03:16 | 5 | 00:00:32 | 10 | 00:03:48 |
17 | Tadeusz R. | 5 | 00:00:26 | 5 | 00:00:33 | 10 | 00:00:59 |
18 | Patrycja K. | 5 | 00:00:22 | 5 | 00:00:34 | 10 | 00:00:56 |
19 | Sebastian P. | 4 | 03:46:34 | 5 | 00:00:36 | 9 | 03:47:10 |
20 | Witosława K. | 5 | 00:00:27 | 5 | 00:00:39 | 10 | 00:01:06 |
21 | Katarzyna C. | 5 | 00:01:10 | 5 | 00:00:40 | 10 | 00:01:50 |
22 | Piotr Ż. | 5 | 00:00:17 | 5 | 00:00:42 | 10 | 00:00:59 |
23 | Andrzej M. | 4 | 22:53:03 | 5 | 00:00:45 | 9 | 22:53:48 |
24 | Jan P. | 5 | 00:12:22 | 5 | 00:00:46 | 10 | 00:13:08 |
25 | Piotr T. | 4 | 00:08:48 | 5 | 00:00:48 | 9 | 00:09:36 |
26 | Natalia M. | 5 | 00:01:03 | 5 | 00:00:49 | 10 | 00:01:52 |
27 | Grzegorz P. | 4 | 00:14:47 | 5 | 00:00:50 | 9 | 00:15:37 |
28 | Mateusz G. | 4 | 00:14:29 | 5 | 00:00:52 | 9 | 00:15:21 |
29 | Adam D. | 5 | 00:00:13 | 5 | 00:00:55 | 10 | 00:01:08 |
30 | Bartosz N. | 4 | 00:00:39 | 5 | 00:00:56 | 9 | 00:01:35 |
31 | Michał B. | 5 | 00:01:01 | 5 | 00:00:56 | 10 | 00:01:57 |
32 | Adam C. | 5 | 00:00:32 | 5 | 00:00:56 | 10 | 00:01:28 |
33 | Sebastian D. | 5 | 00:01:35 | 5 | 00:00:59 | 10 | 00:02:34 |
34 | Kamil W. | 5 | 00:04:23 | 5 | 00:00:59 | 10 | 00:05:22 |
35 | Przemysław S. | 5 | 00:00:50 | 5 | 00:00:59 | 10 | 00:01:49 |
36 | Dawid W. | 5 | 00:19:48 | 5 | 00:01:02 | 10 | 00:20:50 |
37 | Piotr G. | 5 | 03:22:03 | 5 | 00:01:06 | 10 | 03:23:09 |
38 | Paweł D. | 5 | 22:30:21 | 5 | 00:01:07 | 10 | 22:31:28 |
39 | renata k. | 5 | 00:04:45 | 5 | 00:01:08 | 10 | 00:05:53 |
40 | Adam W. | 5 | 00:01:03 | 5 | 00:01:10 | 10 | 00:02:13 |
zakończony 30.06 13:00
Zwiedzanie Browaru Amber!
Rozdaliśmy
12
nagród
miejsce imprezy
Bielkówko, Kolbudy, Gregorkiewicza 1
Obserwuj imprezy - wkrótce konkurs
- Noc Fado
- Real Madryt - Bayern Monachium
- Festiwal Hevelka 2024
- 21. MDAG
- Norifest. Spirited Away: W krainie bogów
- Technikalia
- Daria ze Śląska "Pierwsza trasa c.d."
- Lech Janerka | Gipsowy Odlew i inne
- Juwenalia Gdańskie 2024
- The Robert Cray Band
- SMF 2024
- Portret Kobiety - Koncert z okazji Dnia Matki
- Francesco Napoli
- LASY: Wiktor Dyduła
- LASY: Tomek Ziętek
- Małe TGD
- 24. Sopot Film Festival
- Grzegorz Turnau - Trasa XL
- LASY: Piotr Zioła
- Queen Symfonicznie
- Nerwica natręctw
- LASY: Anna Rusowicz
- Ania Dąbrowska - Tego Chciałam - Trasa 20-lecia
- Testosteron
- Brasswood Festiwal 2024
- Oszuści
- LASY: Błażej Król
- Dżem
- Sonia Bohosiewicz "Domówka"
- Kasia Kowalska - 30 lat Gemini
- ABBA i Inni Symfonicznie
- Laboratorium Pieśni - Koncert Muzyki Świata
- Władca much
- Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury
- Smokie - The Legacy Tour