Konkurs

4 płyty zespołu SAiN

Artykuł: SAiN: Muzyka jest jak kontinuum Möbiusa

Konkurs zakończony

4

nagrody

Pytanie

Wyobraź sobie, że zakładasz zespół, który będziesz współtworzył z dowolnie wybranym, znanym muzykiem. Kto by to był? Uzasadnij swój wybór.

Lista zwycięzców

  • Elzbieta K.
  • Małgorzata Z.
  • Adam K.
  • DARIUSZ D.

Nagrodzone wypowiedzi

James Hatfield(Metallica). Człowiek-legenda który z pewnością wniósłby do zespołu mega umiejętności i doświadczenie. Byłby kimś w rodzaju mentora, frontmana ale i po prostu doświadczonego starszego kolegi z którym po kolejnym ciężkim koncercie można by posiedzieć w zaciszu przy kufelku piwa. No i ta jego charyzma. Oby jej tylko chociaż trochę wystarczyło dla mnie:)))

DARIUSZ D.

2018-01-09 13:02:55

Ozzy Osbourne - byłby to duet africano dark metalowy. Ozzy śpiewałby o czarnych krukach a ja stukałbym w bębny i wesoło podrygiwał. Obaj niczym upiory, przemieszczalibyśmy się po scenie odtwarzając przy tym ruchy chodzących ptaszysk. Ozzy to jedyny facet dostatecznie stuknięty do takiego projektu.

Adam K.

2018-01-09 13:46:37

Jestem pod wraźeniem wokalistki z zespołu Mikromusic a dokładnie chodzi o utwór "Na krzywy ryj" - no odważnie - podoba mi się i z chęcią współtworzyłabym jakiś kawałek. A jeszcze jakby był akompaniament Hani Rani i zespołu E.S.T. Alfanie by było też z P.O.D.

Małgorzata Z.

2018-01-09 21:34:47

Janusz Radek - lubie polaczenie roznych stylow muzycznych. Moj zespol z pewnoscia bylby zespolem rockowym. polaczenie ostrych dzwiekow z poezja spiewana moglo by miec ciekawy efekt. Zwlaszcza, ze Janusz ma niesamowicie mocny i charakterystyczny glos.

Elzbieta K.

2018-01-10 08:31:23

Wszystkie wypowiedzi (7)