Konkurs

Druga Sąsiedzka Książka Kucharska

Artykuł: Prześlij przepis i pomóż stworzyć wyjątkową książkę kucharską

Konkurs zakończony

5

nagród

Pytanie

Jakim popisowym daniem ugościłbyś swoich sąsiadów? Uzasadnij kreatywnie swój wybór.

Lista zwycięzców

  • Mariusz M.
  • Aneta M.
  • Alicja Ż.
  • Ania K.
  • Ewa J.

Nagrodzone wypowiedzi

Moim popisowym daniem jest wątróbka z jabłkami, czerwoną cebulką i curry:) Podaję ją z kaszą gryczaną. Nawet mój 5-cio letni synek się nią zajada:) Smacznie, zdrowo, szybko i tanio:)

Ewa J.

2018-01-12 16:03:50

Moich sąsiadów ugościłabym daniem gorącym, aromatycznym i zdrowym, które pięknie prezentuje się na środku stołu w dużym eleganckim naczyniu, i które z radością podzielę pomiędzy gości. Chciałabym aby po zjedzeniu tego dania goście mieli jeszcze ochotę na zaskakujący deser! Dlatego proponuję fantastycznienie prezentującą się tęczową warzywną tartę na drożdżowym spodzie, a na deser najlepsze na świecie makowe ciasto jaglane z wiśniami. Po takim obiedzie goście z pewnością będą mieli ochotę na powtórne spotkanie.

Ania K.

2018-01-12 16:08:33

Witam.Gdybym miała ugościć swoich sąsiadów,to przygotowała bym fajny wielowarzywny " bigosik"z pieczarek,cebuli,ogórków kiszonych ,cukini i kiełbasy. Potrawa jest niedroga,smaczna i na ciepło.Ponieważ jest wiele składników to jest odżywcza i wychodzi jej spora ilość.Pozdrawiam.

Alicja Ż.

2018-01-12 22:21:32

Zaserwowałabym ciasto marchewkowe. Dzieci zjedzą bo lubią słodkości, sąsiad zje bo lubi ciasta, sąsiadka zje z ciekawości, młodzież zje bo bo to danie fit. Przygotowanie nie jest pracochłonne ani kosztowne a jak zaskoczyć możemy gości informując, że głównym składnikiem ciasta jest tak zdrowa marchewka.

Aneta M.

2018-01-13 10:10:34

Tiramisu z nutellą !!! Duża słodycz dla słodkich sąsiadek

Mariusz M.

2018-01-13 12:37:56

Wszystkie wypowiedzi (2)