Konkurs

Zaproszenia do Restauracji Thai Thai Gdańsk

Miejsce: Thai Thai

Konkurs zakończony

3

podwójne zaproszenia

Pytanie

Zareklamuj w kreatywny sposób swoją ulubioną tajską potrawę. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

Lista zwycięzców

  • Alicja G.
  • Ewa W.
  • Aleksandra F.

Nagrodzone wypowiedzi

Proszę Państwa taki PAD THAI, że dziś zajada się nim caluśki kraj! Świeżuteńki makaronik, aż legendy krążą o nim! Kurczak także pierwsza klasa, nie powstydziłby się Okrasa. Czosnek, jajka i cebula wszystko nam tu pęknie hula. Jedźcie proszę i smakujcie PADEM THAIEM delektujcie. Dokładeczka też już czeka na każdego głodnego człowieka! A na deser będzie mango, Aż zatańczysz z zachwytu tango. Bo te mango jest przepyszne, takie rześkie i soczyste! Razem z ryżem je podamy, to zachwyci także mamy! Uczta będzie tak wspaniała, głowa aż się robi mała!

Aleksandra F.

2018-02-14 12:34:14

Szanowni Państwo,mam prawdziwą przyjemność zaprosić Was na kolejny koncert z cyklu,,Spragnieni Smaku''! W tę aromatyczną podróż zabierze Was nasz znakomity prowadzący,Bill Bulion,a wystąpią(kolejność nieprzypadkowa):tajemniczy Gall Langal,kapryśny Lee Monka,szalone Chilli Chicas,Krewkie Krewetki Oktet,Cebulka Gryzipiórka,niezastąpione The Pomidors oraz kontrowersyjne Pochwiaki! Imprezę zakończy wspólne wykonanie hitu,,Ostra Zu(m)pa Tajska''.Uwaga,tego nie można przegapić!

Ewa W.

2018-02-14 21:21:41

ซุป ทอมยำ - เผ็ดเหมือนไฟ ! กุ้งเป็นราชินีแห่งมหาสมุทร ไก่เป็นรสชาติที่สงบ ตะไคร้ช่วยบรรเทารสเผ็ด ข่า เป็นลักษณะเด่นของตะวันออก

Alicja G.

2018-02-15 10:21:21

Wszystkie wypowiedzi (118)