Konkurs zakończony: Restaurant Week: 3 kody do dwuosobowej rezerwacji

Laureaci konkursu

 • Iwona K.
 • Andrzej L.
 • Ewa M.

Pytanie

Jaka jest Twoja ulubiona kuchnia? Uzasadnij. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy kodami do dwuosobowej rezerwacji.

Nagrodzone wypowiedzi

 • Moja ulubiona kuchnia znajduje się w niewielkim domu na obrzeżu pewnej mazurskiej wsi, w której codziennie ksząta się urocza staruszka, czarująca cuda na talerzu. Gotuje to co wyrośnie bądź wyhoduje w ogródku, dlatego zawsze pachnie tam lubczykiem, świeżym koperkiem i natką pietruszki, rabarbarem czy młodymi ziemniaczkami. Z tych małych, ale silnych dłoni wychodzą potrawy kuchni ukraińskiej, mazurskiej, babcinej. W kuchni tej czasem również pojawia się mężczyzna okadzony bukowym dymem z koszem słoików z miodem oraz pękiem świeżo uwędzonej kiełbasy- Dziadek. To nie kuchnia, to mały raj!

  Ewa M. 2018-04-17 07:46:49

 • Najlepszą kuchnie mamy tuż pod nosem! Kuchnia kaszubska! Osobiście uwielbiam ryby a kuchania kaszubska jest w niej wyspecjalizowana. Wszystko pochodzi z wód naszych jezior, rzek kaszubskich i bałtyku oraz bogactwa lasów i łąk. To sprawia, że tak lubię tą kuchnie. W niej odnajdujemy tą unikatową naszą własną esencje smaku. Śledź po kaszubsku albo kaczka po pomorksu, zawsze sprawiają że się rozpływam!

  Andrzej L. 2018-04-17 11:11:36

 • Moja ulubiona kuchnia to kuchnia japońska, bogata w świeże ryby, owoce morza i warzywa, które swoją harmonią połączenia smaków unoszą Nas w błogi stan konsumowania i przyjemności jedzenia. Dania są lekkie, zdrowe i co najważniejsze smaczne, bo nie zawsze smak łączy się ze zdrowiem, na ogół kojarzymy, że to co dobre nie może być zdrowe, w kuchni japońskiej to się nie sprawdza, połączenie świeżych owoców morza z warzywami i np. dodatkiem ryżu w przypadku sushi to radość dla mojego podniebienia i zdrowie dla ciała, nie czuję się ociężała i senna w porównaniu z posiłkami mięsnymi zalegającymi w Naszych żołądkach, które organizm ciężko i długo trawi. Sushi to kunszt dla smaku i oka.

  Iwona K. 2018-04-17 13:53:25

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (187)

Powrót

W przypadku wygranej prosimy o kontakt z redakcją.

Restaurant Week: 3 kody do dwuosobowej rezerwacji
pytanie otwarte

zakończony 17.04 15:00

Restaurant Week: 3 kody do dwuosobowej rezerwacji

Rozdaliśmy

3 nagrody
Zobacz wszystkie konkursy