Konkurs zakończony: 3 pakiety startowe w Biegu do Źródeł

Laureaci konkursu

 • Michał C.
 • Konrad M.
 • Emil W.

Pytanie

Gdybyś mógł pobiec w biegu odbywającym się w dowolnym miejscu na świecie, gdzie by to było? Uzasadnij swój wybór.

Nagrodzone wypowiedzi

 • Gdybym mógł pobiec w biegu odbywającym się w dowolnym miejscu na świecie, wybrałbym bieg Wings for Life. W Polsce byłby to Poznań, ale na pewno spróbowałbym też zaliczyć bieg w innym miejscu globu. 12 lokalizacji biegu sprawia, że nie byłoby problemu z wyborem - jakiekolwiek miejsce dałoby mi masę satysfakcji i poczucia spełnienia. Oglądałem online ostatnie 2 edycje światowego biegu z wypiekami na twarzy i byłem zachwycony formułą. Najbardziej przemawia do mnie idea i cel charytatywny. Dochód z biegu przeznaczany jest na badania nad urazami rdzenia kręgowego. Dodatkowo nietypowy format, w którym to meta goni biegaczy, wpisałby się w moją biegową przygodę w wielkim stylu.

  Emil W. 2018-05-14 08:58:30

 • Witam. Jeśli byłby organizowany bieg w mieście Prypeć w Strefie Wykluczenia wokół Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej, to zdecydowanie bym chciał w nim pobiec. Miałem okazję zwiedzić dwa lata temu to miejsce, i wiem że bieg opuszczonym przez ludzi miastem z widokiem na elektrownię ( teraz już przysłonięta przez nowy sarkofag) byłby czymś wyjątkowym. Historia Prypeci oraz klimat w niej panujący są wyjątkowe, tak jak wyjątkowe jest całe miasto ze swoimi charakterystycznymi miejscami, jak np. wesołe miasteczko z diabelskim młynem. To by było niezapomniane przeżycie :) pozdrawiam

  Konrad M. 2018-05-14 16:02:40

 • Pobiegłbym w biegu odbywającym się w Himalajach. Piękne widoki na największe góry,morderczy wysiłek na niekończących się podbiegach i do tego zmniejszona ilość tlenu.Im trudniej tym piękniej:)

  Michał C. 2018-05-14 19:52:49

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (23)

Powrót

W przypadku wygranej prosimy o kontakt z redakcją.

3 pakiety startowe w Biegu do Źródeł
pytanie otwarte

zakończony 15.05 09:00

3 pakiety startowe w Biegu do Źródeł

Rozdaliśmy

3 nagrody
Zobacz wszystkie konkursy