Konkurs zakończony: Książki dla dzieci "Bajki z dna Bałtyku"

Laureaci konkursu

 • Marzena U.
 • Natalia R.
 • Aleksandra O.

Pytanie

Jaka bajka z dzieciństwa była Twoją ulubioną? Uzasadnij kreatywnie swoją odpowiedź.

Nagrodzone wypowiedzi

 • Moja ulubioną bajką była książka "Lew, Czarownica i Stara Szafa". Nic tak nie rozwijało wyobraźni jak przenoszenie się do magicznej krainy. Czasami tylko rodzice dziwili się , dlaczego siedzę w szafie w otoczeniu futra i płaszczy mamy.

  Aleksandra O. 2018-10-04 08:25:35

 • W dzieciństwa krainie, gdzie uśmiech nie ginie, były smerfy i świnki, były i... Muminki! Tuż po kolacji, w pełnej ekscytacji, rzucałam naukę by zdążyć na... BUKĘ! W każdym odcinku w Dolinie Muminków, był sens, Migotka, tajemnica słodka. Wraz z Bobkiem, Muminkiem i Włóczykijem, uciekałam w podróże bajeczne na chwilę, marząc by chociaż przez pół godziny, być częścią kochanej i serdecznej, Muminkowej Rodziny! :)

  Natalia R. 2018-10-04 10:24:15

 • K ubuś Puchatek to była moja U lubiona B ajka U rzekała mnie na każdym kroku Ś mieszek z tego Misia był ogromny P otrafił rozbawić mnie do łez U wielbiałam przeżywać z nim te jego przygody C zęsto czytałam książkę H efalumpy nie były mi straszne A le te budziły grozę w Kubusiu T ak, chyba każdy kocha tego Misia E hhh, żeby choć raz przenieść się do stuwiekowego lasu...... K ażdy to zna: "Jeśli dożyjesz stu lat, to ja chcę żyć sto lat minus jeden dzień, żebym nigdy nie musiał żyć bez Ciebie".

  Marzena U. 2018-10-04 11:13:38

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (75)

Powrót

Nagrody będą do odebrania w naszej siedzibie w Gdańsku Głównym na ul. Heweliusza 18. Bilety można odbrać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

Książki dla dzieci "Bajki z dna Bałtyku"
pytanie otwarte

zakończony 04.10 15:00

Książki dla dzieci "Bajki z dna Bałtyku"

Rozdaliśmy

3 nagrody
Zobacz wszystkie konkursy