Konkurs zakończony: 5 płyt "Wave" Marcina Molendowskiego

Laureaci konkursu

 • Tomasz S.
 • Rafał K.
 • Michał B.
 • Bartosz J.
 • Angelika B.

Pytanie

Podaj nam jeden powód dla którego płyta "Wave" powinna trafić do Ciebie. Uzasadnij swoją odpowiedź.

Nagrodzone wypowiedzi

 • Marcin to człowiek z ogromną pasją, jego piosenki są totalnie inne, wyjątkowe. Miałam okazje szkolić się pod jego okiem i jest dla mnie dość dużą inspiracją. Posiada ogrom wiedzy już w tak młodym wieku, którą na dodatek świetnie przekazuje dopiero zaczynającym swoją przygodę artystom. Moim ulubionym kawałkiem jest Mój. Uwielbiam jego teksty. Mają prosty sensowny przekaz i wpadające w ucho brzmienie. Oprócz tego Marcin mieszka w moim mieście i z dumą oglądam jego teledyski. Kibicowałam mu już od czasów The voice of poland i bardzo się ciesze, że jego kariera tak pięknie się rozwija.

  Angelika B. 2019-06-26 19:24:57

 • Chciałbym podarować tę płytę swojej 8-letniej córce na urodziny, ponieważ technologia zmienia się tak szybko, że moje dziecko nie bardzo wie czym w ogóle jest płyta CD a jest ona tak naprawdę synonimem mojej muzycznej młodości :)

  Bartosz J. 2019-06-26 21:46:02

 • Dlatego, że płyta ta ma ostatnią szansę żeby zostać zewidencjonowaną pod numerem składającym się z 3 cyfr na mojej liście oryginalnych płyt - na razie lista ta, wyłącznie w zakresie płyt CD, zamyka się na 994 unikalnych pozycjach. A 4 kolejne albumy są już zamówione... Ot, nałóg melomana. 1 płyta w odtwarzaczu, 3 kolejne już zamówione :-)

  Michał B. 2019-06-26 22:34:41

 • W tekstach Molenda odnajduję siebie, swoje emocje i refleksje na temat otaczającej mnie rzeczywistości. Miałem okazję posłuchać utworów artysty na jednym z kanałów streamingowych. Miło byłoby mieć jego EP na nośniku fizycznym. Mógłbym wtedy słuchać płyty w aucie :) Pozdrawiam!

  Tomasz S. 2019-06-27 13:53:41

 • Płyta ma być dla mojego trzynastoletniego syna który zaczyna odkrywać fantastyczny i bogaty świat muzyki. wyraźnie poszukuje swojego nurtu i ciagle poszukuje ....Chciałbym mu dać tą płytę gdyż może to właśnie muzyka Wave jest jego muzyką.

  Rafał K. 2019-06-27 12:21:14

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (15)

Powrót

Nagrody będą do odebrania w naszej siedzibie w Gdańsku Głównym przy ul. Heweliusza 18 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

5 płyt "Wave" Marcina Molendowskiego
pytanie otwarte

zakończony 27.06 16:00

5 płyt "Wave" Marcina Molendowskiego

Rozdaliśmy

5 nagród

Aktualne konkursy

Weź udział już teraz! 1 konkurs

Zobacz wszystkie konkursy