Konkurs zakończony: 4 książki "Miłość na gigancie" Anity Scharmach

Laureaci konkursu

 • Agata Z.
 • Ewa B.
 • DOROTA P.
 • Jolanta S.

Pytanie

Przekonaj nas dlaczego książką "Miłość na gigancie" powinna trafić do Ciebie.

Nagrodzone wypowiedzi

 • Witam, jestem kociarą, mam troje dzieci, mieszkam w Trójmieście, moje serce mieszka w domku rekreacyjnym na Kaszubach-tyle podobieństw, różnica jest taka, że nie jestem w pełni zdrowa, właśnie jutro mam drugą chemioterapię z powodu nowotworu piersi. Bardzo potrzebuję pozytywnej książki, bo będę spędzać w szpitalu okrooopnie dużo czasu. Jeśli uda mi się ją otrzymać to obiecuję, że nie będę jej zatrzymywać tylko dla siebie i znajdę jej nową właścicielkę wśród dziesiątek dziewczyn, które spotykam na onkologii. Pozdrawiam serdecznie:)

  Agata Z. 2019-07-09 14:00:12

 • Dlatego że....szukam wyjaśnienia, jak to się dzieje, jaki to fenomen, czy inne dziwne zjawisko - nie kocham za bardzo kotów, ale to one (4 adoptusie), nie wiadomo jakim cudem, grają pierwsze skrzypce w naszym domu.

  Ewa B. 2019-07-09 12:23:30

 • Uwielbiam książki Pani Anity - będąc nastolatką sama przeżyłam taką miłość, zatem jestem bardzo ciekawa jak historia została opisana i z chęcią ją przeczytam, aby wspomnieć zdarzenia z przed 20 lat.

  DOROTA P. 2019-07-09 09:52:52

 • Właśnie zaczęłam urlop... W tym roku bez konkretnych planów... Za oknem jak widać. Szaro, deszczowo i mało wakacyjnie.. Tak sobie myślę siedząc z kubkiem porannej kawy, że fajnie byłoby oderwać się od rzeczywistości za oknem, wejść w świat książki.. Niesamowicie zaciekawiła mnie wypowiedź P. Ani... Dodam tylko, że od niedawna mieszkam w Gdyni i z ogromną przyjemnością zaszylabym się w jej świat i świat jej bohaterek Z gorącymi pozdrowieniami. Jola

  Jolanta S. 2019-07-09 07:24:53

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (85)

Powrót

Nagrody będą do odebrania w naszej siedzibie w Gdańsku Głównym na ul. Heweliusza 18. Bilety można odbrać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

4 książki "Miłość na gigancie" Anity Scharmach
pytanie otwarte

zakończony 10.07 09:00

4 książki "Miłość na gigancie" Anity Scharmach

Rozdaliśmy

4 nagrody
Zobacz wszystkie konkursy