Konkurs zakończony: Bilety na koncert Davida Garretta

Laureaci konkursu

 • Aleksandra S.
 • Malgorzata P.
 • Sylwester K.

Pytanie

Gdyby David Garrett miał otrzymać od Ciebie pamiątkę przypominającą mu o wizycie w Trójmieście, co by to było? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Nagrodzone wypowiedzi

 • David jest wszechstronnym artystą. Oprócz wirtuozerii skrzypiec miał swoją przygodę z modelingiem, aktorstwem, a przy okazji promocji albumu Explosive wypuścił kolekcję modową. Jest też fanem oryginalnej biżuterii, np. marki Thomasa Sabo, której był ambasadorem. Niestety nigdy nie pokusił się o tworzenie jej samemu. Myślę, że piękne, surowe bryły bałtyckiego bursztynu pomogłyby mu odkryć nowy talent i zainspirowały do wykorzystania ich potencjału. Nic bardziej niż bursztyn nie kojarzy się z Trójmiastem, a gdyby jego pierwsza autorska biżuteria miała swoje korzenie właśnie tutaj, zapamiętałby nas na zawsze.

  Aleksandra S. 2019-10-02 20:04:32

 • Byłaby to płyta z nietypową muzyką: nagraniem dźwięków poranka nad zatoką: szumu fal, krzyku mew, rozmów rybaków, chrzęstu piasku pod stopami. Nagrana przeze mnie, z własnoręcznie wykonaną okładką i wkładką (książeczką) z moimi zdjęciami najpiękniejszych trójmiejskich plaż. Mam nadzieję, że taka pamiątka obudziłaby w nim ciekawość i ochotę na spacer po takiej plaży.

  Malgorzata P. 2019-10-02 11:33:35

 • Mozaika z indywidualnych zdjęć jego fanów ułożona w kilka najpiękniejszych atrakcji Gdańska Gdyni i Sopotu. A to wszystko po to aby zawsze pamiętał ile ma fanów w Trójmieście i jak piękne jest trójmiasto.

  Sylwester K. 2019-10-02 10:05:17

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (255)

Powrót

W przypadku wygranej prosimy o kontakt z redakcją.

Bilety na koncert Davida Garretta
pytanie otwarte

zakończony 03.10 10:15

Bilety na koncert Davida Garretta

Rozdaliśmy

3 podwójne zaproszenia

Czas i miejsce imprezy

paź 6

David Garrett, nd, g. 20:00

Hala Ergo Arena, Gdańsk, Sopot

Zobacz wszystkie konkursy