Konkurs zakończony: Kalendarze Tak warto żyć!

Laureaci konkursu

 • Wojciech T.
 • Kamila D.
 • Cezary S.
 • Izabela D.
 • Justyna S.
 • Agnieszka B.
 • Anna K.
 • Karolina T.
 • Sabina B.
 • Agata S.

Pytanie

Przekonaj nas w kreatywny sposób dlaczego kalendarz powinien trafić właśnie do Ciebie.

Nagrodzone wypowiedzi

 • 12 stron to zdecydowanie za mało aby pomóc zrozumieć wpływ cywilizacji na rozwój chorób.Mnie szczególnie zaciekawił wędkarz morski ,który być może ma reumatyzm,dne moczanową a może inne schorzenia .Sam wiem po sobie,że to niełatwe mieć hobby jak łowienie ryb i codziennie walczyć ze schorzeniami(sam mam Dne moczanową).Patrząc osobno na każdą z tych osób można dostrzec chwilowy przypływ energii.Mając jeden z tych kalendarzy mógłbym codziennie nabierać dystansu życiowego ,wyobrazic sobie że to ja stoje z wedką w żywiole morza i łowie nietylko ryby ale szczególnie ENDORFINY.

  Cezary S. 2019-12-05 20:06:27

 • Jestem także jedną z osób, którym szczęśliwie udało się pokonać chorobę nowotworową. Pracuję na codzień w biurze, wśród pań i panów niechętnych do poddawania się systematycznym podstawowym badaniom diagnostycznym, dzięki którym szanse wygranej z chorobą są niemal 100-procentowe. Może ten kalendarz wsparłby mnie w przekonaniu ich do zainteresowania własnym zdrowiem.

  Izabela D. 2019-12-05 15:04:36

 • Mówią na mnie lekarz-amator, mimo nie skończonej medycyny, udało mi się pomóc rodzicom. Sześć lat twmu stwierdziłam udar u taty, w kwietniu tego roku u mamy. Dzięki szybkiej reakcji udało się ich uratować i dziś mogą cieszyć się kolejnym wnukiem, chociaż zdrowie już nie to. Ważne że się nie poddają i walczą o odzyskanie zdrowia. Kalendarz dałabym im w prezencie żeby dodatkowo zmotywować ich do walki o zdrowie :)

  Karolina T. 2019-12-05 11:43:01

 • Chociaż sama swoją przyszłość wiążę z ratowaniem życia ludzkiego na codzień jak każdy borykam się ze swoimi słabościami. Kalendarz inspirowany historią ludzi, którzy przezwyciężyli przeciwności, wiszący na honorowym miejscu w nowym mieszkaniu będzie motywowal do dalszej pracy.

  Justyna S. 2019-12-05 14:01:04

 • "Z Nowym Rokiem, nowym krokiem" taka dewizę od początku jesieni codziennie sobie powtarzam. Jestem na zakręcie. Jest ciężko. Z tak motywującym i pokrzepiającym kalendarzem zdecydowanie łatwiej będzie wdrożyć dane motto w nadchodzącym roku. Być wsparciem dla siebie i dla bliskich. W 2020 roku chcę oznajmić: TAK WARTO ŻYĆ !

  Agnieszka B. 2019-12-05 13:58:24

 • Ten właśnie Kalendarz byłby choinkowym prezentem dla Mojej Przyjaciółki z dzieciństwa. Zmaga się przez całe życie z przeciwnościami typu brak zdrowia, ciężka i nieskuteczna rehabilitacja, samotność i w końcu zgorzknienie. Ja natomiast jestem jej mentalnym przeciwieństwem i przyglądam się jej życiu w zadziwieniu. Pomagam i trzymam kciuki ale mogę się tylko domyślać co przechodzą tacy jak Ona czy chociażby bohaterowie tego kalendarza. Może doda jej to sił, że inni też nie mają lepiej? Że życie potrafi być zarazem okrutne, ciężkie ale i pełne nadziei?...

  Sabina B. 2019-12-05 10:47:17

 • Szanowni Państwo, chciałbym otrzymać taki kalendarz nie dla siebie, ale dla brata, który dzięki transplantacji dostał szansę na normalne, długie życie. By po tym rozbijającym emocjonalnie i stawiającym normalne życie na głowie okresie i mając świadomość, że jeszcze nie jedno przed nim, mógł otrzymać symboliczny bodziec do codziennego życia i pozytywnego nastawienia spoglądając na historie ludzi, którzy przechodzili podobnie trudne chwile.

  Wojciech T. 2019-12-06 09:04:19

 • Bardzo, ale to bardzo chcialabym wygrac ten kalendarz dla mojej 13-letniej córki. Od ponad 2 lat walczy z depresją i zaburzeniami lękowymi. Bywa naprawdę ciężko i zdecydowanie za często słysze od niej, że "życie nie ma sensu"... I choć sama choruję przewlekle na depresję i czasem czuję się totalnie besilna, to mimo wszystko wiem, że warto żyć. I mam nadzieję, że moja córeczka też w końcu w to uwierzy. Myślę, że ten kalendarz mógłby się choć odrobinę do tego przyczynić. Wisząc u niej w pokoju przypominałby jej o tym jak wiele osob zmaga się z problemami, aby wiedziała, że nie jest z tym sama i że TAK WARTO ŻYĆ!!! :)

  Kamila D. 2019-12-06 00:41:36

 • By przy porannej kawie spojrzeć na twarz osoby, która się nie poddała i powiedzieć sobie: warto iść w nowy dzień

  Agata S. 2019-12-05 08:09:53

 • Waga urodzeniowa: 1500 gramów. Perspektywa na przyszłość: nie widzi, nie mówi, nie chodzi - roślinka Walka RODZICÓW o normalność w nienormalnych czasach i świecie, wychowanie "bez klosza" i piętna inności. O "normalną" szkołę, rehabilitację, życie. Walka o to, że bez szpilek na nogach też można zajść daleko... Pierwsza praca: getto dla "zepsutych" czytaj Zakład Pracy (NIE)Chronionej - bagno. Kolejne - lepiej nie pisać. Okraszone walką z głupotą, ograniczeniem i uprzedzeniami. Wykształcenie: dyplom magistra z wyróżnieniem renomowanej śląskiej Uczelni. Znajomości: brak. Jestem dumna z: RODZICÓW i przyjaciół, których mam. Nienawidzę: litości i bierności wobec życia. Jestem Ania, mam MPD :)

  Anna K. 2019-12-05 12:11:01

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (28)

Powrót

Nagrody będą do odebrania w naszej siedzibie w Gdańsku Głównym na ul. Heweliusza 18. Bilety można odbrać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

Kalendarze Tak warto żyć!
pytanie otwarte

zakończony 06.12 09:15

Kalendarze Tak warto żyć!

Rozdaliśmy

10 nagród
Zobacz wszystkie konkursy