Konkurs zakończony: Bilety na Please, Stand Up!

Laureaci konkursu

 • Mateusz O.
 • Aneta J.
 • Konrad G.

Pytanie

Gdybyś miał okazję stworzyć program stand-up'u w duecie z wybranym stand-uperem, to kogo byś wybrał? Uzasadnij swój wybór.

Nagrodzone wypowiedzi

 • Wybór może być tylko JEDEN - Ricky Gervais. Geniusz komedii w każdym odcieniu, choć głównie ciemnych i kontrowersyjnych barwach, który jednocześnie pokazuje, że tabu jest tylko tam, gdzie sami zechcemy je umieścić, a śmiać się można (i należy!) ze wszystkiego. Połączenie absurdu, z groteską i często obrazoburczymi (dla niektórych) tematami, w doskonałym sosie szczerości i autentyczności - to jest crème de la crème stand-up'u światowego i gdyby mi było dane pracować z kimś takim, to do końca życia nic innego bym w CV nie wpisywał :)

  Mateusz O. 2019-12-10 13:02:26

 • Mój wybór padłby na Lotka!!! Jego programy rozśmieszają wszystkich, jak grzechotka. Śmiechem zarazi nawet głuchego, Przez co pieniądze z biletów będą się sypać jak klocki lego. W trasie z Lotkiem byłabym w raju! Ciężarówką jeździłabym z nim po całym kraju Choć tuszą by mnie przykrywał razy kilka To dla mnie lepiej bo komik ze mnie jak pies z wilka.

  Aneta J. 2019-12-10 09:49:29

 • Wybrałbym OSTRego :) Można powiedzieć, że dopiero raczkuje w stand-upie więc współpraca z Adamem wniosłaby wiele świeżości oraz z pewnością oryginalny program. Moglibyśmy ugryźć występ od trochę innej strony a nawet wpleść do niego trochę śmiesznego freestyle'u i dialogów związanych ze sceną hip-hopową w Polsce. Myślę, że to właśnie z nim byłbym w stanie dogadać się najlepiej i nie został przy tym przyćmiony żartami czy dygresjami gwiazd, które zajmują się występami zawodowo i na pewno chciałyby dominować na scenie. Raperzy to też grupa z którą się identyfikuję a życie Pana Adama jest na tyle ciekawe, że nie miałbym problemu by wymyślić tłuste żarty na jego temat :)

  Konrad G. 2019-12-09 16:11:26

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (277)

Powrót

W przypadku wygranej prosimy o kontakt z redakcją.

Bilety na Please, Stand Up!
pytanie otwarte

zakończony 10.12 15:00

Bilety na Please, Stand Up!

Rozdaliśmy

3 podwójne zaproszenia
Zobacz wszystkie konkursy