Konkurs zakończony: 4 książki "Portrety" Poli Ann

Laureaci konkursu

 • Agnieszka J.
 • Anna N.
 • IWONA Z.
 • Ewa M.

Pytanie

Jaka historia z Twojego życia mogłaby być Twoim książkowym portretem? Uzasadnij.

Nagrodzone wypowiedzi

 • Moja historia jako mój portret zaczynała by się dwanaście lat temu od... depresji. Wtedy wyszłam z najgorszego momentu swego życia. Dzięki sobie i mojej koleżanki odkryłam siebie i moje pasję: fotografie, pisanie, zainteresowanie różnymi wydarzeniami które się dzieją wokół mnie np. koncerty, wernisaże itp. Dzięki temu poznaje ciekawych ludzi i ich historie. Przeszłość i teraźniejszość to temat ciekawa "rzeka" w moim życiu.

  Ewa M. 2020-03-05 16:30:02

 • Mama bardzo nalegała, abym zakończyła edukację po maturze, znalazła pracę i założyła rodzinę - zgodnie ze schematem, który sama wyniosła z domu. Jednak ja poszłam za głosem serca i trafiłam na Politechnikę. Z perspektywy czasu nie żałuję tego mojego małego "buntu". Dzięki niemu nie mam poczucia, że działałam wbrew sobie by zadowolić innych. Historia ta nauczyła mnie tego, aby głośno mówić o swoich potrzebach i nie bać się sięgać po to, co jest najlepsze dla nas.

  IWONA Z. 2020-03-05 20:51:44

 • Mój książkowy portret to młoda mama, której dojrzewające przez dziewięć miesięcy wyobrażenie o macierzyństwie rozpada się na kawałki. Moja wizja raju, ze śpiącym słodko aniołkiem w ramionach na tle wymuskanego pokoju wykrzywiła się jak w gabinecie krzywych luster. Z optymistycznego człowieka stałam się kupką nieszczęścia. Nie spodziewałam się, że pierwsze miesiące macierzyństwa mogą przypominać poligon, a ja będę musiała szukać pomocy u psychologa. W tej historii jest happy end. Odzyskałam spokój i optymizm, urodziłam się na nowo. Moja córka przestała w końcu płakać, a ja razem z nią. Zahartowałyśmy się jak przysłowiowa stal.

  Agnieszka J. 2020-03-06 13:42:33

 • Urodziliśmy się z mężem tego samego dnia, prawie o tej samej godzinie i w tym samym miejscu. Potem nasze drogi skrzyżowały się w szkole średniej, następnie rozeszły się i potem znowu przecięły. Dziś jesteśmy już 25 lat małżeństwem. Myślę, że na kanwie tej niepowtarzalnej historii można by było osnuć całkiem niezłą opowieść o osobach spod tej samej gwiazdy, ale jednak tak bardzo różnych.

  Anna N. 2020-03-06 13:29:48

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (13)

Powrót

Nagrody będą do odebrania w naszej siedzibie w Gdańsku Głównym na ul. Heweliusza 18. Bilety można odbrać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

4 książki "Portrety" Poli Ann
pytanie otwarte

zakończony 06.03 16:00

4 książki "Portrety" Poli Ann

Rozdaliśmy

4 nagrody

Aktualne konkursy

Weź udział już teraz! 1 konkurs

Zobacz wszystkie konkursy