Konkurs zakończony: Wygraj bilety na koncert Ani Dąbrowskiej i Sanah

Laureaci konkursu

 • Magdalena B.
 • Bartosz K.
 • Joanna G.
 • Tomasz S.

Pytanie

Która piosenka z repertuaru tych dwóch artystek wypadłaby najlepiej w tym duecie podczas koncertu na żywo? Uzasadnij swoją odpowiedź i wskaż artystkę, na której koncert chciałbyś pójść.

Nagrodzone wypowiedzi

 • W mojej ocenie najlepszą piosenką do zaśpiewania w duecie przez Anię Dąbrowską i Sanah jest piosenka z repertuaru Ani Dąbrowskiej - Porady Na Zdrady. Nie dość ze piosenka stanowi o trudach relacji damsko-męskich czyli dotyka każdego z nas, to dodatkowo obie artystki mają tak różne barwy głosów że byłoby to ciekawe doświadczenie usłyszeć je obie w wykonaniu tego utworu. Chciałabym pójść na koncert Ani Dąbrowskiej gdyż to Ona "idzie ze mną przez życie"...

  Joanna G. 2020-07-29 09:42:59

 • Artystki podczas koncertu na żywo zdecydowanie powinny zaśpiewać piosenkę z repertuaru Sanah- Szampan. Każdy doskonale zna ten radiowy przebój ostatnich miesięcy lecz nie słyszał go w takim wykonaniu. Artystki takim duetem napewno pozytywnie zaskoczyły by widzów Opery Leśnej a na widowni nie znalazła by się osoba która nie śpiewałaby tej piosenki wraz z artystkami. Sądzę że taki koncert każdy z uczestników zapamiętałby na długo a nagrania piosenek krążyłyby w sieci przez pare dobrych lat! I to właśnie na koncert Sanah chciałbym pójść w sierpniowy wieczór do Opery Leśnej.

  Tomasz S. 2020-07-29 08:51:24

 • Znam tylko po kilak piosenek obu artystek...Obie maja specyficzna barwe glosu i stawiaja na teks tw swoich piosenkach (chociaz w tym przypadku bardziej chyba trafny bardziej Sanah). Do Ani mam sentyment ze wzgeldu na program w ktorym wystepowala oraz z powodu tego, ze dojrzewala razem ze mna (zeby nie powiedziec brzydko starzala sie:P). Sanah jednak jest osoba mlodsza co jeszcze wiaze nadzieje, ze lapie sie do tej granicy wieku :) Laczac ich styl i barwy glosu chetnie wysluchalbym je w repertuarze Ani w piosence Charlie...Mysle ze obie uczesticzki wykonu moglby w pelni zaperezentowac swoje zdolnosci, ale tez zadna by nie przycmila drugiej osoby. Mysle, ze to moglby byc klimat nad klimaty!

  Bartosz K. 2020-07-29 12:54:53

 • Obie Panie mają wspaniałe głosy i nie ważne do jakiej "Melodii" by zaśpiewały, to "W głowie" słyszałabym tylko piękne dźwięki i pomyślę sobie, że "Tego chciałam" i otworzę "Szampana", a następnie z miłą chęcią udam się na koncert Sanah :)

  Magdalena B. 2020-07-29 13:54:54

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (104)

Powrót

W przypadku wygranej prosimy o kontakt z redakcją.

Wygraj bilety na koncert Ani Dąbrowskiej i Sanah
pytanie otwarte

zakończony 29.07 14:00

Wygraj bilety na koncert Ani Dąbrowskiej i Sanah

Rozdaliśmy

4 podwójne zaproszenia

Aktualne konkursy

Weź udział już teraz! 1 konkurs

Zobacz wszystkie konkursy