Konkurs zakończony: Wygraj bilety na koncert zespołów LemOn i Kwiat Jabłoni

Laureaci konkursu

 • Małgorzata P.
 • Michał S.
 • Magdalena P.
 • Anna G.

Pytanie

Wyobraź sobie, że LemOn i Kwiat Jabłoni wyruszają razem w trasę koncertową. Wymyśl hasło promujące trasę i uzasadnij swoją odpowiedź. Wskaż zespół, na którego koncert chciałbyś pójść.

Nagrodzone wypowiedzi

 • "zapraszamy do raju - pięknego polskiego gaju, gdzie KWIAT JABŁONI Cię ukoi, a LEMON poniesie tam... gdzie tylko zechcesz" obie owocowe nazwy skojarzyły mi się z ogrodem, czymś sielskim, pozwalającym odetchnąć , odpocząć i nabrać siły szczególnie w tym trudnym covidowym czasie. niebanalne brzmienie Kwiatu Jabłoni, powiew świeżości, przyjemne dźwięki, LemOn równie wyjątkowy styl, niebanalny wokal, ekspresja, ogromny ładunek emocjonalny. wyjątkowe połączenie, byłoby to fantastyczne doświadczenie mieć tych artystów w jeden wieczór! oba koncert są równie interesujące, chętnie doświadczył bym obu, musząc wybrać wybieram LemOn w wersji akustycznej, bo nie miałem okazji w takiej wersji doświadczyć

  Michał S. 2020-08-06 13:59:01

 • Hasło promujące trasę koncertową zespołów LemOn i Kwiat Jabłoni mogłoby brzmieć "LemOn Flower" przez połączenie dwóch nazw zespołów ;) Nazwa kojarzy się również z Flower Power, sloganem, który używany był przez protestujących przeciwko wojnie. Ten slogan pasuje do obu zespołów. Oba zespoły niosą w swoich utworach pozytywny przekaz, nawołując do miłości i akceptacji. Ich muzyka jest emocjonalna, prawdziwa i intymna. Na żywo brzmią jeszcze lepiej dlatego najchętniej usłyszałabym na żywo jeszcze raz zespół LemOn

  Małgorzata P. 2020-08-07 09:56:19

 • NAKAZANY OWOC- Pomimo, że nazwa zepołu Lemon nie ma nic wspólnego z cytryną (lecz z pochodzeniem artysty-jest LEMKIEM) każdemu kojarzy się z tym kwaśnym owocem. Kwiat jabłoni też przywodzi na myśl skojarzenia bardzo owocowe , a trasa koncertowa takich artysów jest muzycznym wydarzeniem na którym koniecznie trzeba się pojawić (TO WRĘCZ nakaz). serdecznie pozdrawiam i bardzo chętnie wybiore się na koncrt Kwiatu Jabłoni.

  Magdalena P. 2020-08-06 10:27:02

 • Muzyczny Zapach Lata - lato to świeżość, zapachy, słońce, pobudzone zmysły - dokładnie z tym kojarzą mi się nazwy zespołów oraz ich muzyka - a w połączeniu tworzą coś, co jest nie do końca zdefiniowane - czyli muzyczny zapach lata. Chciałabym wybrać się na koncert Kwiatu Jabłoni.

  Anna G. 2020-08-06 10:17:27

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (30)

Powrót

W przypadku wygranej prosimy o kontakt z redakcją.

Wygraj bilety na koncert zespołów LemOn i Kwiat Jabłoni
pytanie otwarte

zakończony 07.08 10:00

Wygraj bilety na koncert zespołów LemOn i Kwiat Jabłoni

Rozdaliśmy

4 podwójne zaproszenia

Aktualne konkursy

Weź udział już teraz! 1 konkurs

Zobacz wszystkie konkursy