Konkurs zakończony: 3 podwójne vouchery do wykorzystania w wybranym Food Trucku

Laureaci konkursu

  • Patrycja Ł.
  • Kasia W.
  • Karolina D.

Pytanie

Gdybyś miał sam otworzyć Food Trucka, jakie jedzenie byś tam serwował i jak nazwałbyś swój mobilny bar? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Nagrodzone wypowiedzi

  • Proteinbox, taką nazwe miałby mój mobilny bar. Serwowałabym tam boxy proteinowe dla osób które zwracają uwage na makroskładniki posiłku. Boxy byłyby wytrawne i na słodko. Do wyboru byłoby mięso: kurczaka, wołowiny i wieprzowiny codziennie serwowane w innym sosie, do tego byłyby świeże warzywa, aby tracić jak najmniej wartości odżywczych. byłaby możliwość dobrania soczewicy, fasoli lub ciecierzycy w celu podbicia białka w posiłku. Z porcji węglowodanów byłyby do wyboru kasze, różne odmiany ryżu lub ziemniaki. Boxy na słodko zawierałaby brownie proteinowe z fasoli podane z sosem z odzywki białkowej razem ze świeżymi owocami. Byłaby możliwość zamówienia typowej owsianki proteinowej.

    Karolina D. 2020-09-03 10:20:09

  • Hej, mój Food Truck w ofercie miałby sushi. Uwielbiam jedzenie na festiwalach food truckowych i jadam tam wszystko. Mój bar na kołach chętnie postawiłabym obok Belgijek bo tam zwykle są najdłuższe kolejki i w czasie czekania na obsługę zachęcałabym do małego startera w postaci zdrowej rolki ( nie tylko z rybką ). Sushi z plastrem dobrej wołowinki równie pyszne jak warzywne ️. Moje mobilne centrum sztuki kulinarnej nazwałabym sushi-arnia. Pozdrawiam Kasia

    Kasia W. 2020-09-03 22:13:03

  • Swój mobilny bar nazwałabym Bajgielki lub Bajgielownia! Serwowałabym bajgle na różne sposoby: na słono, np. włoski z pesto i prosciutto, z burattą lub di bufala, francuski z różnymi serami i marmoladami czy hiszpański z chorizo; albo na słodko, np. dżemami domowej produkcji, dla miłośników czekolady z nutellą lub świeżymi sezonowymi owocami! A do bajgielka dla każdego za 1 zł lampka prosseco lub kawa! I od razu dzień (lub weekend) staje się lepszy!

    Patrycja Ł. 2020-09-04 09:14:05

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (27)

Powrót

Nagrody będą do odebrania przed imprezą / seansem / spektaklem.

3 podwójne vouchery do wykorzystania w wybranym Food Trucku
pytanie otwarte

zakończony 04.09 10:00

3 podwójne vouchery do wykorzystania w wybranym Food Trucku

Rozdaliśmy

3 podwójne zaproszenia
Zobacz wszystkie konkursy