Konkurs zakończony: Vouchery do restauracji Szaman

Laureaci konkursu

  • Paulina B.
  • Karolina Ś.

Pytanie

Zaproponuj wege danie, które wprowadziłbyś do menu jednej z wymienionych w artykule restauracji. Nazwij je i opisz jego skład.

Nagrodzone wypowiedzi

  • Las Weges - pod tą nazwą kryje się (tak jak na Amerykę przystało), burger. Lecz nie jest on zwykłym burgerem, którego można spotkać w większości restauracji, czy przydrożnych budkach. W skład Las Weges wchodzi: - lekko przypieczona maślana bułka z sezamem na wierzchu, - na samym spodzie znajduję się pasta z awocado, - następnie liście rukoli, które nadadzą lekkiej ostrości, - na sałacie, będzie wege kotlet do wyboru z cukini, bakłażana lub czerwonej fasoli, - kotlet przykryty jest ciągnącym się ser - następnie pomidorki, cebula, ogórek, - wszystko posypane parmezanem, oregano i kolendrą, - na samym końcu sos BBQ. Las Weges podawany jest z frytkami z batatów i kukurydzą z grilla. Smacznego :)

    Paulina B. 2020-11-16 22:57:47

  • Awokado wegan Spot Grzanka z pieczonym burakiem na śniadanie: grzanka podsmażona na chrupiąco z masłem z orzechów włoskich, pieczonym słodkim buraczkiem rukolą i grubymi plastrami awokado a wszystko polane syropem klonowym. Składniki: *chleb (najlepiej mięciutki, na zakwasie) *orzechy włoskie (na masło i do posypania) *gotowane słodkie buraki *awokado *rukola *syrop klonowy Podsmażamy kromkę chleba na chrupiąco, smarujemy masłem z orzechów włoskich, kroimy ugotowanego buraka w plastry i kładziemy na nasze masło, następnie świeże liście rukoli, na to grube plastry dojrzałego awokado. wszystko polewamy syropem klonowym i posypujemy kawałkami orzechów żeby dodać kolejny chrupiący element.

    Karolina Ś. 2020-11-16 09:46:09

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (31)

Powrót

Nagrody będą do odebrania w naszej siedzibie w Gdańsku Głównym przy ul. Heweliusza 18 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Vouchery do restauracji Szaman
pytanie otwarte

zakończony 17.11 08:00

Vouchery do restauracji Szaman

Rozdaliśmy

2 nagrody

Nadchodzące konkursy

Już za chwilę 1 konkurs

Zobacz wszystkie konkursy