Konkurs zakończony: 4 Rodzinne przewodniki po Gdyni

Laureaci konkursu

 • Anna B.
 • Marta S.
 • Dorota W.
 • Damian K.

Pytanie

Jakbyś miał/a wybrać jedno miejsce, które warto odwiedzić w Gdyni, co by to było? Uzasadnij swój wybór

Nagrodzone wypowiedzi

 • Gdynia Orłowo! Jedno z najurokliwszych miejsc:) Idealne miejsce do spacerowania nie tylko plażą, ale i deptakiem. Piękne Orłowskie molo z cudownymi widokami, które zachwyciły niejednego turystę, a które można również podziwiać na obrazach Antoniego Suchanka,malarza pochodzącego z gór, którego te widoki również zachwyciły. Zakątek godny polecenia :)

  Anna B. 2021-01-20 13:36:01

 • Nabrzeże Pilotowe przy Nabrzeżu Francuskim. Fantastyczne miejsce, gdzie można najlepiej zrozumieć jak powstała Gdynia. Tam z każdej strony kryje się opowieść - Dworzec Morski, Oksywie, Port Wojenny, z daleka stocznie, kontenerowce. Miejsce, gdzie widać port, który żyje. W tle z jednej strony wody Zatoki, a z drugiej malownicze wzniesienia Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Czasem jest tam głośno, ale to dodaje uroku. Tam bije serce portu...

  Marta S. 2021-01-20 12:37:38

 • Święta Góra - miejsce magiczne, tajemnicze, ukryte w środku miasta, mało znane, cisza, spokój, magię czuć już idac ścieżką do celu. Aby jeszcze bardziej poczuć tajemniczy klimat, warto poczytać historię tego miejca. Wtedy człowiek nasłuchuje, rozgląda się, szuka tej magii. O Świętej Górze opowiedział mi znajomy przewodnik turystyczny, zachęcał do wyciszenia przed wejściem na ścieżkę. Miał rację, to miejce zrobiło na mnie duże wrażenie. Gdy ktoś znajomy pyta, jakie miejsce polecam na spacer, zawsze wymieniam Świętą Górę.

  Dorota W. 2021-01-20 11:31:50

 • Gdybym miał wybrać jedno miejsce, to na pewno wybór padłby na Gdyński port i jego okolice - terminale oraz Muzeum Emigracji. Uważam że to dzięki niemu Gdynia tak wspaniale się rozwinęła i to właśnie jemu zawdzięczamy to, ze Gdynia jest tak świetna! Pozdrowienia :)

  Damian K. 2021-01-20 10:52:52

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (15)

Powrót

Nagrody będą do odebrania w naszej siedzibie w Gdańsku Głównym przy ul. Heweliusza 18 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

4 Rodzinne przewodniki po Gdyni
pytanie otwarte

zakończony 21.01 09:00

4 Rodzinne przewodniki po Gdyni

Rozdaliśmy

4 nagrody
Zobacz wszystkie konkursy