Konkurs zakończony: 2 książki "Skok przez Bałtyk"

Laureaci konkursu

  • Agnieszka R.
  • Piotr M.

Pytanie

Wskaż swoją ulubioną książkę z dzieciństwa i krótko uzasadnij wybór.

Nagrodzone wypowiedzi

  • Historie misia o bardzo małym rozumku, ale ogromnym sercu i jeszcze większej duszy. "Kubuś Puchatek" to książka pełna śmiechu, mądrości życiowych, trafnych cytatów aktualnych niezależnie od wieku czy doświadczenia. Kubuś nauczył mnie pokory, luzu, wytrwałości, dostrzegania prawdziwej przyjaźni i wierności dla niej. To moja ulubiona książka z dzieciństwa, a miłością do niej już zaraziłam moje dzieciaki.

    Agnieszka R. 2021-06-01 21:36:42

  • Ulubioną książką z dzieciństwa są oczywiście przygody Muminków. Do dziś pamiętam jak razem z Tatą, który czytał mi książkę, i bohaterami opowiadania - Mamą Muminka i jej Synem przemierzałem Dolinę w poszukiwaniu niebieskiego domu. Nie zapomnę tych emocji, kiedy poznałem Hatifnatów, a później przyjaciół Muminka - Ryjka i Włóczykija. Razem z nimi uciekałem przed MrówkoLwem i poszukiwałem Komety, która miała uderzyć w Dolinę Muminków. Dziś, sam jestem Ojcem, który sięga do książek Tove Jansson i co wieczór przenosi się ze swoim synem do świata Muminków i razem z bohaterami przeżywam ich historie na nowo.

    Piotr M. 2021-06-01 14:22:31

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (30)

Powrót

Nagrody będą do odebrania w naszej siedzibie w Gdańsku Głównym przy ul. Heweliusza 18 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

2 książki "Skok przez Bałtyk"
pytanie otwarte

zakończony 02.06 12:00

2 książki "Skok przez Bałtyk"

Rozdaliśmy

2 nagrody

Aktualne konkursy

Weź udział już teraz! 1 konkurs

Zobacz wszystkie konkursy