Konkurs zakończony: 3 podwójne bilety na galę KSW

Laureaci konkursu

 • Kamil K.
 • Anna G.
 • Kacper L.

Pytanie

Czyją walkę chciałbyś/abyś zobaczyć podczas gali KSW? Krótko uzasadnij odpowiedź

Nagrodzone wypowiedzi

 • Najbardziej chciałbym zobaczyć walkę Parnasse - Peijc. To murowana gwarancja emocji. Obaj zawodnicy są nieobliczalni, więc w sobotę może wydarzyć się wszystko. Może zakończyć się w pierwszej rundzie i równie dobrze przez całą walkę możemy ogląądać grzmoty. To dodaje kolorytu temu starciu. Emocje na trybuanch to najpiękniejsza rzecz w tym sporcie. Parnasse w ostatniej walce stracił pas, więc jeszcze bardziej będzie chciał udowodnić, że to był tylko wypadek przy pracy. Natomiast Peijć szuka okazji by jak najszybciej nokautować przeciwników. To będzie pojedynek numer 1. To będzie starcie, na które kibice czekają najbardziej!

  Kamil K. 2021-06-04 12:00:19

 • Oczywiście najbardziej chciałbym zobaczyć walkę wieczoru Pudzian vs Juras. Dawny Strongman kontra mistrz Taekwondo - mimo, że faworytem jest Mariusz to walka zapowiada się bardzo ciekawie. Liczę na świetny show i niepowtarzalną atmosferę, a takie emocje są gwarantowane tylko na żywo!

  Kacper L. 2021-06-03 22:58:48

 • Podczas gali KSW chciałabym zobaczyć konfrontację dwóch kobiet: mistrzyni karate Ani Lewandowskiej i "fajterki" mistrzyni fitnessu Ewy Chodakowskiej. Interesujące byłoby zobaczyć style walki, jakie reprezentowałyby te zawodniczki. Obie Panie prowadzą bardzo aktywny tryb życia, do którego zachęcają innych, a więc "walczą" o to samo. Pokazują kobietom, które nie mają wiary w siebie, że serce włożone w pracę nad sobą oraz wytrwałość bardzo popłacają. Tak w życiu, jak i w oktagonie. Byłaby to symboliczna walka w duchu KSW.

  Anna G. 2021-06-04 08:53:25

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (64)

Powrót

W przypadku wygranej prosimy o kontakt z redakcją.

3 podwójne bilety na galę KSW
pytanie otwarte

zakończony 04.06 12:00

3 podwójne bilety na galę KSW

Rozdaliśmy

3 podwójne zaproszenia

Nadchodzące konkursy

Już za chwilę 1 konkurs

Zobacz wszystkie konkursy