Konkurs zakończony: Bilety na koncert Kombii

Laureaci konkursu

 • Daria B.
 • Piotr G.
 • Kasia G.

Pytanie

Napisz za co cenisz twórczość zespołu Kombii.

Nagrodzone wypowiedzi

 • Twórczość zespołu Kombii cenie za ich styl muzyki, który jest niezmienny od ponad 30-lat. Poza tym jestem wielbicielem tekstów piosenek, które dobitnie opisują nasza szarą a niekiedy kolorową rzeczywistość i pozwalają na swój sposób przetrwać w czasie aktualnie panującej zarazy... a jak to wszystko minie to będzie można głośno i wyraźnie obwieścić: Słodkiego Miłego Życia!

  Piotr G. 2021-07-24 10:11:25

 • Cenię sobie to, że przez tyle lat utrzymali sie na rynku muzycznym, a ich przeboje słucha już trzecie pokolenie. Ich muzyka rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów. Cenię dobre teksty i rytmiczne melodie wykonywanych przez zespół utworów, co jest gwarancją doskonalej rozrywki i wielu emocji na jego koncertach.

  Kasia G. 2021-07-24 10:07:56

 • Za co cenie twórczość Kombii?. Z pozoru łatwe pytanie ale z drugiej strony wcale nie.. Może zacznę tak: przede wszystkim zespół Kombii jest ze mną od dzieciństwa. Na zakończenie szkoły śpiewaliśmy piosenkę "pokolenie", której wtedy chyba nie do końca rozumiałam. Ale teraz jest mi bliska i bardzo ważna. Piosenka, która daje mi do myślenia i wprowadza mnie w dużą nostalgię. Poza tym jest to jeden z zespołów, które nadal gra i jest w tym świetny. Cenię ten zespół za to, że nie musi nic już udowadniać publiczności, a ich piosenki są po prostu autentyczne.

  Daria B. 2021-07-25 15:48:00

Zobacz wszystkie przesłane odpowiedzi Wszystkie wypowiedzi (42)

Powrót

Nagrody będą do odebrania przed imprezą / seansem / spektaklem.

Bilety na koncert Kombii
pytanie otwarte

zakończony 26.07 10:15

Bilety na koncert Kombii

Rozdaliśmy

3 podwójne zaproszenia

Czas i miejsce imprezy

Nadchodzące konkursy

Już za chwilę 1 konkurs

Zobacz wszystkie konkursy