Konkurs zakończony: Bilety na koncert Raz, Dwa, Trzy

Laureaci konkursu

 • Piotr P.
 • Olga W.
 • Marek M.

Pytanie

Wskaż ulubiony utwór zespołu Raz, dwa, trzy i krótko uzasadnij wybór.

Nagrodzone wypowiedzi

 • "Ballada dla Okruszka", kocham. To jedna z moich ulubionych piosenek. Śpiewałem ją dzieciom, gdy były małe. Ma w sobie coś kojącego. Po raz pierwszy usłyszałem ją w latach 80, a płyta "Czy te oczy mogą kłamać" jest jedną z najpiękniejszych, najbardziej kameralnych i wrażliwych opowieści na tematy bardzo mi bliskie.

  Piotr P. 2021-10-25 00:55:19

 • Jutro możemy być szczęśliwi. Podczas koncertu na 25 lecie Raz, dwa, trzy we Wrocławiu podczasz tego utworu nadepnąłem na stopę dziewczynie, która w rytm muzyki tańczyła za mną. Nie było jednak z jej strony żadnych pretensji, a jedynie piękny, słoneczny uśmiech. W przerwie koncertu mieliśmy okazję porozmawiać i wymienic się numerami telefonów. Następnego dnia była wspólna kawa, a dwa lata później ślub. Zgodnie z tekstem piosenki jutro byliśmy szczęśliwi i jesteśmy do dziś. To nasz rodzinny hymn.

  Marek M. 2021-10-24 12:25:26

 • Moim ulubionym utworem Raz, dwa, trzy jest "Czekam i wiem", ponieważ przypomina mi o tym, jak ruch jest ważny w życiu, jak potrzebne jest odpuszczanie niektórych rzeczy, które nie wyszły, wchodzenie w wir, w środek innych wydarzeń z nową energią, zamiast zostawać z nostalgicznym przywiązaniem do wspomnień. Utwór przypomina mi, że rzeczy się zmieniają i że trzeba być ja to przygotowanym, wręcz traktować to z przymrużeniem oka. Słuchanie "Czekam i wiem" w chwilach gwałtownych zmian, przejść i strat w moim życiu pomaga mi się mentalnie pozbierać, patrzeć na sytuację z pozytywnym nastawieniem.

  Olga W. 2021-10-24 13:24:40

Zobacz pozostałe przesłane odpowiedzi Pozostałe wypowiedzi (50)

Powrót

Nagrody będą do odebrania przed imprezą / seansem / spektaklem.

Bilety na koncert Raz, Dwa, Trzy
pytanie otwarte

zakończony 25.10 08:00

Bilety na koncert Raz, Dwa, Trzy

Rozdaliśmy

3 podwójne zaproszenia

Czas i miejsce imprezy

Zobacz wszystkie konkursy