• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Konkurs zakończony: Bilet na dowolny lot - 50-lecie Portu Lotniczego

Laureaci konkursu

 • Klaudia M.
 • Karolina P.
 • Paweł J.
 • Hanna C.
 • Mateusz K.
 • Robert W.
 • Kacper S.
 • Patryk J.
 • Ola B.
 • Karolina J.
 • MARCIN W.

Pytanie

Czego życzysz Portowi Lotniczemu Gdańsk z okazji jubileuszu 50-lecia? Napisz życzenia w formie rymowanki.

Nagrodzone wypowiedzi

 • Jest … CZASem męcząco, CZASem stresująco, CZASem śpiąco, CZASem gorąco, Jednak … CZAS kiedy się szykujesz, CZAS kiedy walczysz z torbą, CZAS kiedy poprowadzisz za rękę, CZAS kiedy zachwycasz się samolotem, CZAS kiedy upaćkasz się jagodą, CZAS kiedy chcesz iść swoją drogą, CZAS kiedy urlop się zaczyna, To … CZAS spełnienia marzenia, CZAS potrzebnego odprężenia, CZAS dany rodzinie, CZAS najpiękniejszy, CZAS najważniejszy, Już … CZAS 50 urodzin Wam leci, Życząc Wam, CZASu przeszłego, CZASu rozwojowego, CZASu Waszego, Pasażer :)

  MARCIN W. 2024-06-10 10:54:10

 • 50 lat minęło, jak jeden dzień upłynęło. Miliony pasażerów, lotów tysiące, To nasze gdańskie Lotnisko - z nowoczesności słynące! Każdy za Gdański Port Lotniczy toast wznosi, Bo Lotnisko w Gdańsku wielką dumę nam przynosi. Piękna to rocznica, jubileusz wspaniały, Z tej okazji naszemu Lotnisku serdeczne życzenia składamy: By pasażerów stale przybywało, By lotnisko wciąż się pięknie rozwijało, By wszelkie problemy je omijały, By zbierało same pochwały, By sukcesów nigdy nie brakowało, Nagrody i wyróżnienia wspaniałe zdobywało. And the last but not least - najważniejsze podziękowanie: Dla wszystkich pracowników Lotniska za ich zaangażowanie, Dziękujemy za przemiłą obsługę, pomoc, uprzejmość, Dzięki Wam latanie to sama przyjemność! Kolejnych lat świetności życzymy, I mam nadzieję - niedługo się zobaczymy!

  Karolina J. 2024-06-10 11:04:44

 • Lat pięćdziesiąt? I co z tego? Być dojrzałym to nic złego! Młody, stary – bez znaczenia, Nie patrząc na wiek spełniasz marzenia, Wciąż się rozwijasz i nas zaskakujesz. Na każdym kroku nowe kierunki lotów wyszukujesz Mimo wieku, duchem jesteś młody I nie ukrywajmy twojej szlachetnej urody. Dlatego sto lat, sto lat zaśpiewajmy, Toast wznieśmy i latajmy!

  Ola B. 2024-06-10 14:32:23

 • Setki ludzi co godzinę, większość ma wesołą minę. Część jest mocno uśmiechnięta, druga z braku czasu spięta. Lecz wy znacie się na rzeczy, tego nikt wam nie zaprzeczy. Na odprawę znów spóźniony, w mig w kolejce obsłużony. Pyszną kawkę też wypije, ciastkiem mały głód zabije. I choć myślał, że się spóźni, na fotelu się rozluźni. Byście na szczyt wciąż się pięli, moc klientów zawsze mieli. By pogoda dopisała i na loty nie wpływała. By nikt torby nie zostawił, i was w obłęd już nie wprawił. Jak najwięcej inwestycji, bo wam nie brak jest ambicji. Bez ustanku się zmieniacie, nowe trendy wyznaczacie. Takich lotnisk jest nie wiele. Nasi mili przyjaciele.

  Patryk J. 2024-06-10 14:43:52

 • W tym roku 50 lat liczy, gdański Port Lotniczy. W te okrągłe urodziny, życzeń spływają lawiny: szczęścia, dalszej pomyślności, i w działaniach wytrwałości. Niech spełniają się marzenia, nowe tworzą połączenia, terminale w szwach pękają, silne wiatry omijają, ILSy się nie psują, a mgły szybko ustępują. Niech lotnisko się rozrasta, rekord pasażerów wzrasta, samych świetnych ludzi wkoło, żeby było też wesoło, niekończących się funduszy, i co jeszcze zagra w duszy! A jak wszystko się powiedzie, coś napiszę na 100-lecie!

  Kacper S. 2024-06-10 21:42:00

 • Otwierasz przed nami morze.... możliwości Pozwalasz oderwać się od codzienności Sprawiasz, że możemy wznieść się ponad chmury. Patrzeć na Trójmiasto z wielką dumą - z góry. Mija już pół wieku Twojego istnienia Więc nadszedł czas życzeń i czas ich spełnienia. Bądź miejscem, gdzie człowiek wraca uskrzydlony. A każdy pasażer będzie wyróżniony. Gdańska wizytówką bądź przez długie lata Bursztynową bramą do wielkiego świata Wszyscy, których gościsz,ściszając głos nisko Niech szepczą z zachwytem "Piękne to lotnisko"....

  Robert W. 2024-06-11 05:31:17

 • To był czas beztroski i trochę nieśmiały, na Zaspie wielkie płyty jeszcze wtedy nie stały. Andrzej Kaznowski prezydentem Gdańska był, a Zieleniak w centrum już nowością pięknie lśnił. Spod budynku LOT-u, naszym miejscem zbiórek, odjeżdżał właśnie nowy, poczciwy Jelcz ogórek. Początek maja, świąteczny poranek, na Gdańsk-Rębiechowo przyleciał wybranek. To pierwszy samolot zawitał do Gdańska, na nowe lotnisko, tak proszę państwa! Łączycie serca, miasta i lotniska, każdy tu całuje i każdy się tu ściska. Czego więc życzyć w te piękne złote gody, kiedy tak liczne mieliście już przygody? Niech to będzie waszym największym marzeniem, stać się dla każdego pasażera cudownym wspomnieniem.

  Mateusz K. 2024-06-11 08:55:17

 • Pół wieku działalności to wynik niebywały, Z tego portu znane osobistości też latały. Każdego dnia port obsługuje pasażerów tysiące, Dużo pracy jest z pewnością przewidziane na kolejne miesiące. Dzięki działalności lotniska - Trójmiasto jest kierunkiem turystycznym, Usytuowanym w miejscu strategicznym. Dobrze funkcjonujący port lotniczy to w XXI wieku podstawa, Wszystkim pracownikom należą się więc gromkie brawa. Dzięki sumiennej pracy i poszerzaniu asortymentu, Widać uśmiech na twarzach klientów. Oby kolejne lata przynosiły tylko sukcesy i rozwój działalności, Niech w Gdańsku ląduje coraz więcej zagranicznych gości. Kolejki, hałas jadących walizek, czy zapach kawy, Oby coraz więcej możliwości było na rozpoczęcie w Gdańsku turystycznej wyprawy. 50 lat przyniosło z pewnością wiele doświadczenia, Ale jest jeszcze tyle do zrobienia! Oby pracownikom nigdy nie zabrakło entuzjazmu i zaangażowania, Bo dzięki nim, inni mają możliwość bezpiecznego podróżowania. Dziękujemy za każdy wysiłek i trud, Niech samoloty latają na północ, południe, zachód i wschód!

  Hanna C. 2024-06-11 08:56:45

 • Drogi gdański Porcie lotniczy, Który 50 lat już sobie liczy. Trwaj nam ciągle, wysyłaj w najdalsze podróże, Ja Tobie piękną i kolorową przyszłość wróżę. Ileś Ty w swojej historii pasażerów odprawił, Ileś radości wielu ludziom sprawił. Byłeś też świadkiem pożegnań, łez wylanych, Gdy widziałeś rozstanie, dwójki zakochanych. Bo lotnisko, to nie tylko budynki, ściany i pomieszczenia, Lotnisko to emocje i prawdziwe ludzkie doświadczenia. To także dzielna obsługa, która ciężko pracuje, To pani z okienka, która nasz bagaż rejestruje. To pan przy bramce, który plecak skanuje, Tym wszystkim ludziom, wielkie dziękuję. Zastanawiam się czego życzyć, co by się przydało. Tyle samo przylotów co odlotów to chyba za mało. Więc drogi Porcie, rośnij nam duży, Dostarczaj wielu ciekawych podróży. Niech liczba pasażerów rośnie każdego roku, 10 milionów rocznie, zróbmy to w kolejnym kroku. Długo już jesteś z nami, ale świetnie się trzymasz! Więc ja jestem pewien, że i do 100 wytrzymasz! Mówi się, że Gdańsk to jest Twoja lokalizacja, Lecz moim zdaniem to jest częściowo racja. Bo mimo, że życiem jesteśmy pochłonięci, To wiedz, że jesteś też w naszej pamięci!

  Paweł J. 2024-06-11 11:30:45

 • Rębiechowo, Rębiechowo to punkt w którym daje słowo, można płynąć odlotowo. Można wzlecieć hen do góry i oderwać kawał chmury. Lech Wałęsa patron nasz daje wolność ponad czas. My latamy tu i tam, połączenia w każdy kraj. Francja, Niemcy , Polska , Rzym, każdy znajdzie tu swój chill. 50 już na pasie, więc bilety wygrać da się miliarda lotów i tyle samo powrotów. Tryliarda klientów i tyle samo prezentów. Rębiechowo, Rębiechowo to lotnisko z grawitacją odlotową. PS. poniżej link do piosenki z życzeniami :) https://share.singgenix.com/#/pages/music/share?token=NHdpDTfox/iY0NGhrMD15w==

  Karolina P. 2024-06-11 11:56:52

 • Stoi w hangarze Ił-18 i opowiada wnukowi swojemu Jak to przyleciał do Gdańska pół wieku temu. "Z Wrocławia leciałem dnia majowego,  I wylądowałem po środku niczego, Krótki pas i dookoła drzewa ,  Więc co się stało pózniej to nikt sie nie spodziewa- Lotnisko rozbudowali, pas poszerzyli,  Jakieś systemy ILS pododawali,  Halę przylotów i odlotów unowocześnili I imię Lecha Wałęsy nadali. Na tę okrągłą rocznicę w imieniu swoim i pasażerów Życzę lotnisku jak najwięcej dżentelmenów Oraz pań, latających po planecie Aby sie dalej rozwijało najlepiej na świecie"

  Klaudia M. 2024-06-11 12:00:05

Powrót

W przypadku wygranej prosimy o kontakt z redakcją.

Bilet na dowolny lot - 50-lecie Portu Lotniczego
pytanie otwarte

zakończony 11.06 12:00

Bilet na dowolny lot - 50-lecie Portu Lotniczego

Rozdaliśmy

11 nagród

Obserwuj imprezy - wkrótce konkurs

Zobacz wszystkie konkursy