Konkursy zakończone
Nagrody rozdane
-
zakończony 11.05 10:00
Bilety na Millennium Docs Against Gravity
Zwycięzcy
- Joanna N..
- Anna B..
- Dominik R..
- Iwona J..
- Paweł Ś..
- Pokaż wszystkich
Czas i miejsce imprezy
20. MDAG , pt, g. 10:00
Gdyńskie Centrum Filmowe, Gdynia
-
zakończony 11.05 10:00
Hevelka Festiwal 2023
Zwycięzcy
- Agata D..
- Tomasz J..
- Łukasz G..
Czas i miejsce imprezy
Hevelka, pt
Polsat Plus Arena Gdańsk, Gdańsk
-
zakończony 11.05 09:00
Bilety na Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji) 11.05 g.18:00
Zwycięzcy
- Maria J..
- Ina G..
- Bartosz K..
Czas i miejsce imprezy
Dzieła wszystkie Szekspira, wt, g. 12:00, 18:00
Gdański Teatr Szekspirowski, Gdańsk
-
zakończony 10.05 13:00
Bilety na Koncert symfoniczny - Kordian Góra
Zwycięzcy
- Katarzyna Z..
- Tomasz R..
- Dorota S..
- Radosław F..
Czas i miejsce imprezy
Koncert symfoniczny - Kordian Góra, pt, g. 19:00
Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
-
zakończony 10.05 08:25
Bilety na mecz koszykówki: TREFL Sopot - Śląsk Wrocław
Zwycięzcy
- Michał M..
- Adam K..
- Artur M..
- Dariusz R..
- Michał G..
Czas i miejsce imprezy
TREFL Sopot - Śląsk Wrocław, czw, g. 20:00
Hala Ergo Arena, Gdańsk, Sopot
-
zakończony 09.05 13:40
Bilety na koncert Amelia & Smooth Jazz Trio Moon River
Zwycięzcy
- Anna M..
- Anna T..
Czas i miejsce imprezy
Amelia & Smooth Jazz Trio Moon River, nd, g. 18:00
Oria Magic House, Gdańsk
-
zakończony 09.05 11:50
Bilety na Helios Sport - LM UEFA: A.C. Milan - Inter Mediolan
Zwycięzcy
- Grzegorz B..
- Dominik M..
Czas i miejsce imprezy
LM: A.C. Milan - Inter Mediolan, śro, g. 20:45
Helios Metropolia, Gdańsk
-
zakończony 09.05 10:30
Kino Konesera: 24 godziny, 10.05, g. 18:00
Zwycięzcy
- Agnieszka K..
- Maria K..
Czas i miejsce imprezy
Kino Konesera - 24 Godziny, śro, g. 18:00
Helios Metropolia, Gdańsk
-
zakończony 08.05 18:45
Zaproszenie na spektakl "Koło Sprawy Bożej" na 10.05 godz. 19
Zwycięzcy
- Izabela K..
Czas i miejsce imprezy
Koło sprawy bożej, śro, g. 11:00, 19:00
Stara Apteka, Gdańsk