Konkurs zakończony: Zwiedzanie Browaru Amber!
Laureaci konkursu
O miejscu w rankingu decyduje największa liczba poprawnych odpowiedzi udzielonych w najkrótszym czasie.
W konkursie wzięły udział 1242 osoby.
Klasyfikacja | Etap 1 | Etap 2 | Suma | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Imię | pkt. | czas | pkt. | czas | pkt. | czas | |
41 | Sebastian G. | 5 | 00:00:33 | 5 | 00:05:29 | 10 | 00:06:02 |
42 | Piotr K. | 5 | 00:01:44 | 5 | 00:04:30 | 10 | 00:06:14 |
43 | Łukasz O. | 5 | 00:01:11 | 5 | 00:05:10 | 10 | 00:06:21 |
44 | Adam G. | 5 | 00:02:31 | 5 | 00:04:11 | 10 | 00:06:42 |
45 | Patrycja S. | 5 | 00:04:05 | 5 | 00:03:15 | 10 | 00:07:20 |
46 | Bartosz D. | 5 | 00:07:13 | 5 | 00:00:26 | 10 | 00:07:39 |
47 | Radosław P. | 5 | 00:06:18 | 5 | 00:01:26 | 10 | 00:07:44 |
48 | Maciej B. | 5 | 00:04:16 | 5 | 00:03:44 | 10 | 00:08:00 |
49 | Maciej S. | 5 | 00:02:56 | 5 | 00:05:36 | 10 | 00:08:32 |
50 | Marcin G. | 5 | 00:04:57 | 5 | 00:03:47 | 10 | 00:08:44 |
51 | Dorota M. | 5 | 00:04:49 | 5 | 00:04:21 | 10 | 00:09:10 |
52 | Krzysztof D. | 5 | 00:07:56 | 5 | 00:01:25 | 10 | 00:09:21 |
53 | Michał C. | 5 | 00:00:29 | 5 | 00:09:15 | 10 | 00:09:44 |
54 | Anna G. | 5 | 00:06:25 | 5 | 00:04:30 | 10 | 00:10:55 |
55 | Paweł C. | 5 | 00:06:06 | 5 | 00:04:51 | 10 | 00:10:57 |
56 | Sławomir O. | 5 | 00:09:56 | 5 | 00:02:03 | 10 | 00:11:59 |
57 | Piotr T. | 5 | 00:11:46 | 5 | 00:00:22 | 10 | 00:12:08 |
58 | Jan P. | 5 | 00:12:22 | 5 | 00:00:46 | 10 | 00:13:08 |
59 | Marek D. | 5 | 00:05:49 | 5 | 00:08:22 | 10 | 00:14:11 |
60 | Sylwester T. | 5 | 00:02:35 | 5 | 00:13:25 | 10 | 00:16:00 |
61 | Małgorzata P. | 5 | 00:07:57 | 5 | 00:08:13 | 10 | 00:16:10 |
62 | Michał K. | 5 | 00:16:05 | 5 | 00:00:32 | 10 | 00:16:37 |
63 | Kamila Ż. | 5 | 00:03:33 | 5 | 00:13:34 | 10 | 00:17:07 |
64 | Przemysław F. | 5 | 00:06:05 | 5 | 00:11:31 | 10 | 00:17:36 |
65 | Jurand G. | 5 | 00:04:10 | 5 | 00:13:34 | 10 | 00:17:44 |
66 | Damian Z. | 5 | 00:06:05 | 5 | 00:11:57 | 10 | 00:18:02 |
67 | Jarosław G. | 5 | 00:06:49 | 5 | 00:12:54 | 10 | 00:19:43 |
68 | Dawid W. | 5 | 00:19:48 | 5 | 00:01:02 | 10 | 00:20:50 |
69 | Bartosz S. | 5 | 00:20:45 | 5 | 00:01:17 | 10 | 00:22:02 |
70 | Dawid Z. | 5 | 00:03:25 | 5 | 00:18:56 | 10 | 00:22:21 |
71 | Joanna S. | 5 | 00:02:16 | 5 | 00:22:08 | 10 | 00:24:24 |
72 | Sławomir C. | 5 | 00:18:41 | 5 | 00:06:05 | 10 | 00:24:46 |
73 | Kaja M. | 5 | 00:10:33 | 5 | 00:14:25 | 10 | 00:24:58 |
74 | Michał P. | 5 | 00:15:32 | 5 | 00:10:01 | 10 | 00:25:33 |
75 | Wojciech K. | 5 | 00:00:34 | 5 | 00:25:29 | 10 | 00:26:03 |
76 | Andrzej F. | 5 | 00:15:10 | 5 | 00:10:58 | 10 | 00:26:08 |
77 | Anna W. | 5 | 00:14:10 | 5 | 00:12:01 | 10 | 00:26:11 |
78 | Robert S. | 5 | 00:13:59 | 5 | 00:12:30 | 10 | 00:26:29 |
79 | Stanisław Z. | 5 | 00:23:00 | 5 | 00:06:13 | 10 | 00:29:13 |
80 | Krzysztof R. | 5 | 00:08:10 | 5 | 00:22:30 | 10 | 00:30:40 |
zakończony 30.06 13:00
Zwiedzanie Browaru Amber!
Rozdaliśmy
12
nagród
miejsce imprezy
Bielkówko, Kolbudy, Gregorkiewicza 1
Obserwuj imprezy - wkrótce konkurs
- Noc Fado
- Real Madryt - Bayern Monachium
- Festiwal Hevelka 2024
- 21. MDAG
- Norifest. Spirited Away: W krainie bogów
- Technikalia
- Daria ze Śląska "Pierwsza trasa c.d."
- Lech Janerka | Gipsowy Odlew i inne
- Juwenalia Gdańskie 2024
- The Robert Cray Band
- SMF 2024
- Portret Kobiety - Koncert z okazji Dnia Matki
- Francesco Napoli
- LASY: Wiktor Dyduła
- LASY: Tomek Ziętek
- Małe TGD
- 24. Sopot Film Festival
- Grzegorz Turnau - Trasa XL
- LASY: Piotr Zioła
- Queen Symfonicznie
- Nerwica natręctw
- LASY: Anna Rusowicz
- Ania Dąbrowska - Tego Chciałam - Trasa 20-lecia
- Testosteron
- Brasswood Festiwal 2024
- Oszuści
- LASY: Błażej Król
- Dżem
- Sonia Bohosiewicz "Domówka"
- Kasia Kowalska - 30 lat Gemini
- ABBA i Inni Symfonicznie
- Laboratorium Pieśni - Koncert Muzyki Świata
- Władca much
- Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury
- Smokie - The Legacy Tour