Konkurs zakończony: Zwiedzanie Browaru Amber!
Laureaci konkursu
O miejscu w rankingu decyduje największa liczba poprawnych odpowiedzi udzielonych w najkrótszym czasie.
W konkursie wzięły udział 1242 osoby.
Klasyfikacja | Etap 1 | Etap 2 | Suma | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Imię | pkt. | czas | pkt. | czas | pkt. | czas | |
121 | Jakub T. | 5 | 01:32:29 | 5 | 00:05:01 | 10 | 01:37:30 |
122 | Klaudia K. | 5 | 01:37:29 | 5 | 00:03:21 | 10 | 01:40:50 |
123 | Arkadiusz M. | 5 | 01:24:24 | 5 | 00:30:49 | 10 | 01:55:13 |
124 | Kamil S. | 5 | 02:02:49 | 5 | 00:04:25 | 10 | 02:07:14 |
125 | Seba B. | 5 | 01:51:17 | 5 | 00:32:28 | 10 | 02:23:45 |
126 | Magdalena P. | 5 | 02:21:57 | 5 | 00:07:38 | 10 | 02:29:35 |
127 | Stanisław G. | 5 | 02:25:59 | 5 | 00:33:51 | 10 | 02:59:50 |
128 | Dariusz K. | 5 | 02:37:41 | 5 | 00:24:34 | 10 | 03:02:15 |
129 | Piotr G. | 5 | 03:22:03 | 5 | 00:01:06 | 10 | 03:23:09 |
130 | Agata L. | 5 | 03:16:25 | 5 | 00:08:51 | 10 | 03:25:16 |
131 | Barbara M. | 5 | 03:18:10 | 5 | 00:13:53 | 10 | 03:32:03 |
132 | Jarek P. | 5 | 03:34:56 | 5 | 00:00:23 | 10 | 03:35:19 |
133 | Mirek B. | 5 | 03:51:30 | 5 | 00:02:18 | 10 | 03:53:48 |
134 | Eryk G. | 5 | 04:16:26 | 5 | 00:09:39 | 10 | 04:26:05 |
135 | Karolina L. | 5 | 04:54:44 | 5 | 00:04:38 | 10 | 04:59:22 |
136 | Piotr W. | 5 | 05:15:30 | 5 | 00:06:36 | 10 | 05:22:06 |
137 | Bartłomiej G. | 5 | 04:40:38 | 5 | 00:42:11 | 10 | 05:22:49 |
138 | Agata Z. | 5 | 05:27:33 | 5 | 00:03:42 | 10 | 05:31:15 |
139 | Krzysztof T. | 5 | 04:56:07 | 5 | 00:43:17 | 10 | 05:39:24 |
140 | Michał S. | 5 | 05:32:18 | 5 | 00:18:10 | 10 | 05:50:28 |
141 | Marek S. | 5 | 06:00:07 | 5 | 00:59:25 | 10 | 06:59:32 |
142 | Robert B. | 5 | 09:00:05 | 5 | 00:01:54 | 10 | 09:01:59 |
143 | Szymon M. | 5 | 08:53:13 | 5 | 00:17:59 | 10 | 09:11:12 |
144 | Katarzyna B. | 5 | 09:04:15 | 5 | 00:12:45 | 10 | 09:17:00 |
145 | Justyna C. | 5 | 10:20:58 | 5 | 00:32:18 | 10 | 10:53:16 |
146 | Marcin B. | 5 | 11:03:28 | 5 | 00:19:34 | 10 | 11:23:02 |
147 | Anna Ś. | 5 | 20:08:29 | 5 | 00:11:15 | 10 | 20:19:44 |
148 | Rafał B. | 5 | 20:23:22 | 5 | 00:01:35 | 10 | 20:24:57 |
149 | Piotr B. | 5 | 20:25:16 | 5 | 00:05:01 | 10 | 20:30:17 |
150 | Rafał L. | 5 | 20:30:33 | 5 | 00:09:06 | 10 | 20:39:39 |
151 | Małgorzata T. | 5 | 21:03:41 | 5 | 00:03:22 | 10 | 21:07:03 |
152 | Marek N. | 5 | 20:57:32 | 5 | 00:15:00 | 10 | 21:12:32 |
153 | Jacek S. | 5 | 21:57:27 | 5 | 00:02:03 | 10 | 21:59:30 |
154 | Krzysztof L. | 5 | 21:58:44 | 5 | 00:01:47 | 10 | 22:00:31 |
155 | Patrycja W. | 5 | 22:10:17 | 5 | 00:03:46 | 10 | 22:14:03 |
156 | PAWEŁ D. | 5 | 22:30:21 | 5 | 00:01:07 | 10 | 22:31:28 |
157 | Alekdandra K. | 5 | 22:46:46 | 5 | 00:09:36 | 10 | 22:56:22 |
158 | Mirosław S. | 5 | 23:12:50 | 5 | 00:04:51 | 10 | 23:17:41 |
159 | Aleksandra P. | 5 | 23:09:34 | 5 | 00:09:50 | 10 | 23:19:24 |
160 | joanna z. | 5 | 23:08:30 | 5 | 00:14:24 | 10 | 23:22:54 |
zakończony 30.06 13:00
Zwiedzanie Browaru Amber!
Rozdaliśmy
12
nagród
miejsce imprezy
Bielkówko, Kolbudy, Gregorkiewicza 1
Obserwuj imprezy - wkrótce konkurs
- Noc Fado
- Real Madryt - Bayern Monachium
- Festiwal Hevelka 2024
- 21. MDAG
- Norifest. Spirited Away: W krainie bogów
- Technikalia
- Daria ze Śląska "Pierwsza trasa c.d."
- Lech Janerka | Gipsowy Odlew i inne
- Juwenalia Gdańskie 2024
- The Robert Cray Band
- SMF 2024
- Portret Kobiety - Koncert z okazji Dnia Matki
- Francesco Napoli
- LASY: Wiktor Dyduła
- LASY: Tomek Ziętek
- Małe TGD
- 24. Sopot Film Festival
- Grzegorz Turnau - Trasa XL
- LASY: Piotr Zioła
- Queen Symfonicznie
- Nerwica natręctw
- LASY: Anna Rusowicz
- Ania Dąbrowska - Tego Chciałam - Trasa 20-lecia
- Testosteron
- Brasswood Festiwal 2024
- Oszuści
- LASY: Błażej Król
- Dżem
- Sonia Bohosiewicz "Domówka"
- Kasia Kowalska - 30 lat Gemini
- ABBA i Inni Symfonicznie
- Laboratorium Pieśni - Koncert Muzyki Świata
- Władca much
- Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury
- Smokie - The Legacy Tour